Whisky, Vodka, Gin, Tequila, Rum, Brandy Distillery

Whisky, Vodka, Gin, Tequila, Rum, Brandy Distillery

Popis spoločnosti: Zhengjiu spoločnosť založená na koncepcii systému remeselnej stavby ako hlavná línia, s tradičnými manuálnymi procesmi stavať, podporované kombináciou priemyselnej výroby. Naša part-time coopersmith medené destilačné zariadenia praxe s mnohými rokmi ...

Detailed description

4.jpg

Popis spoločnosti:


Zhengjiu spoločnosť založená na koncepcii systému remeselnej stavby ako hlavnej línie, s tradičnými manuálnymi procesmi stavať, podporované kombináciou priemyselnej výroby. Naša part-time coopersmith medené destilačné zariadenia prax s mnohými rokmi výrobné skúsenosti, technológie a procesy veľké zostavy vyrába, na starostlivé, profesionálne part-time coopersmith kvality, vytvoriť každý prístroj.


Lahový destilát z destilačného zariadenia Zhengjiu má prirodzenú chuť namiesto umelého miešania. Duch je hladký a sladký, spájajúci eleganciu a rovnováhu bez ohľadu na prvý destilovaný alebo znovu destilovaný alkohol. Chuť je oveľa lepšia ako duch, ktorý používa tradičné stále.

f2.jpg


použitie:


Zhengjiu destilačné zariadenie je výsledkom neustáleho inovácie a rozvoja spoločnosti Zhengjiu .

Itis je založená na našich skúsenostiach s výrobou pivovarských zariadení. Zhengjiu   Destilačné zariadenie môže byť použité na výrobu ovocného vína, whisky, vodky, gin, tequila, rumu, brandy a ďalšie destilované liehoviny. Všetky systémy majú charakteristiky malých a stredných rozmerov, automatické ovládanie, jednoduché ovládanie a krásny výhľad. Zariadenie je vhodné pre malé a stredné dielne, hotely atď.


Servis po predaji:


1. Poskytujeme dlhodobé služby po predaji.
2. Vďaka ponuke nášho zariadenia je cena FOB, ktorá vylučuje poplatky za dvere z domu. V prípade potreby môžeme vymenovať nášho technika na ladenie stroja leteckými lístkami, vízami, ubytovaním a pracovnými nákladmi poskytnutými vašou stranou. Alebo môžete poslať svojho technika do našej spoločnosti, aby ste sa naučili techniky.
3. Medzitým môžete zavolať alebo poslať e-mail, aby ste sa poradili s relevantnými otázkami, pretože máme špeciálnu linku popredajného servisu. Alebo môžete komunikovať online a vyriešiť problémy.

Balenie a doprava:


Hromadný náklad: štandardné drevené puzdro, ktoré sa môže vyhnúť akémukoľvek stretu v mori alebo leteckej doprave v prípade poškodenia povrchu zariadenia.
Nákladný kontajner: zariadenie bude pevne viazané a nebude sa ľahko pohybovať po boku, hore alebo dolu.


certifikát:


QQ 图片 20160825110148.png

FAQ:

Dôvody, prečo nás vybrali:

Ak chcete aktualizovať svoje súčasné vybavenie alebo chcete otvoriť malý liehovar na výrobu liehovín. Môžete sa cítiť trochu zmätený pri výbere správnych dodávateľov. Existuje niekoľko výrobcov a distribútorov. Koniec koncov, Zhengjiu Machinery je vždy dobrá voľba pre vás. Tu je dôvod:

 

1. Profesionálny dizajnér.   Hlavný inžinier v strojárstve Zhengjiu sa venuje navrhovaniu a kresleniu kompletného liehovarového systému na kľúč viac ako 2 roky. Potrebujete len poskytnúť, aké druhy liehovín chcete robiť, napríklad rum, whisky, gin, vodka, brandy. Koľko litrov za hodinu, čistota alkoholu vo finále, náš inžinier vám môže rýchlo odporučiť vhodnú veľkosť.

2. Výstavba člnov . Hlavná zváračka v mojej spoločnosti má plné skúsenosti so zváraním prilby, spätného stĺpca, ktorý by bol možný z medeného materiálu. Ako vieme, medi je slabý materiál pri vysokej teplote. Zvárač teda musí uchopiť čas na zvarenie dvoch častí, alebo druhýkrát sa zhorší. Takže vybrať skúseného zváračky je tiež dôležitým faktorom, ktorý vytvorí pekný systém.

3. DODÁVKA.   Pri preprave môžu byť medené predmety ľahko narušené, ak sa o ne postarať. Musí byť dobre zabalené. Pri kontajnerovej preprave budeme taktiež robiť krabicu a dlaždice medené predmety, ktoré sa upevnia vnútri prepravky. 3-4 kryt bublina vrece bude baliť mimo medu zabezpečiť.

O nás:

1. Otázka: Ste továreň alebo obchodná spoločnosť

Odpoveď: Sme továreň, kedykoľvek nás navštívte

2. Otázka: Kde je vaša továreň, ako tam môžem navštíviť?

A: Naša továreň bola umiestnená v parku Lushan Industrail, meste Fuyang, provincia Zhejiang, Čína, asi 2 hodiny od

Šanghaj vlaková stanica vysokorýchlostný vlak, rovnako ako z medzinárodného letiska Hangzhou autom. Všetci naši klienti, z domova alebo na palube, nás srdečne navštívia (Tu je mapa pre vašu referenciu)

3. Otázka: Čo sú vaše hlavné produkty?

A: Pivovarské zariadenia, fermentory, Acohol Distiller.

4. Otázka: Ako môžem získať vzorky?

Odpoveď: Na základe vašej žiadosti uvidíme a skontrolujeme, či sme v poriadku, aby sme vám poslali časť

Nižšie vyjadrujú:

5. Akékoľvek ďalšie otázky, pls neváhajte ma opýtať a posielať informácie na moju e-mailovú adresu: air.xu @ hzzjjx.com   Alebo sa obráťte na adresu: + 86-13456746448


Zhengjiu Machinery je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov čínskej whisky, vodky, gin, tequila, rum, brandy a brankárske pálenice, vítame si kúpiť našu zľavu a lacnú whisky, vodku, gin, tequila, rum, , gin, tequila, rum, liehovarový brandy vyrobený v Hangzhou z našej továrne.

Hot Tags: whisky, vodka, gin, tequila, rum, brandy liehovar Čína, Hangzhou, výrobcovia, dodávatelia, továreň, veľkoobchod, lacné, nízka cena, kúpiť zľavu, vyrobené v Číne
Súvisiace produkty
Feedback