Domov > Novinky > Obsah

Q: Aké prvky určiť náklady pivovaru najviac?

Q: Aké prvky určiť náklady pivovaru najviac?

K dispozícii sú 4 aspekty, ktoré určujú náklady pivovaru: veľkosť šarže, ročná kapacita, konečnú povrchovú úpravu a automatizácie.


Q: Akú veľkosť pivovar budove potrebujem?

Pre Brewpub závisí veľa na tom, čo vaše ročný objem je a koľko rôznych druhov piva chcete ponúknuť. Minimálna plocha začína na cca 20m2. Tam sú tiež niektoré požiadavky odhad plocha v našich rôznych pivovarov systémov v popise vyššie.
Pre minipivovary hlavným faktorom je ročný objem. Pre malé minipivovary podlahová plocha 300m2 je často viac než dostačujúca.
Podrobné informácie o projekte, môžeme vám dať presné rozmery a požiadavky.


Otázka: Môžem variť všetky druhy piva na pivovarskom zariadení Tiantai?

V rozpore s fermentačným systémom open-cievne používa hlavne vo východnej Európe a v Nemecku, všetky štýly piva môže byť varí s naším systémom. To znamená, že môžu byť vyrobené širokú škálu pív a ležiakov. S ohľadom na infekčné štýl Lambics, neodporúčame varenie alebo obaly takýchto pív na zdieľanom zariadení.


Otázka: Ako dlho trvá pivo zariadenie vydrží?

Vzhľadom k tomu, že väčšina prvkov v pivovaru sú vyrobené z nerezovej ocele, dlhovekosť pivovaru je vysoká. Vzhľadom k tomu, riadna údržba a šetrné využívanie chemických látok, pivovar môže byť intenzívne používaný po dobu asi 20 až 30 rokov. U niektorých prvkov, ako sú plnidlá a labelers s veľkým množstvom pohyblivých častí kratšiu životnosť je potrebné zvážiť a údržba bude potrebné, v závislosti od použitia.


Otázka: Môžete mi pomôcť s celou svojou pivovaru projektu?

Naším poslaním je pomáhať našim klientom s ich potrebami pivovarských od začiatku do konca a budovať dlhodobý vzťah s nimi. Môžeme vám pomôcť so všetkými aspektmi svojho pivovarského núdzi alebo pracovať s jedným z našich partnerov vyhovieť vašim potrebám.

Kontaktujte ma a získajte profesionálny poradca!

Pls. používať e-mail, WhatsApp alebo Facebook posla, nemôžem prijať spätnú väzbu v hodnotení tohto webu, vďaka.

Dvojica: nie

Ďalšie: nie